Türkiye Cumhuriyeti

Münster Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Başarılı Öğrencilerin Ödüllendirilmesi Hakkında Duyuru , 06.01.2017

Başarılı Öğrencilerin Ödüllendirilmesi Hakkında Duyuru

 

Almanya’da yaşayan Türk gençlerinin eğitimlerine verdiğimiz önemi vurgulamak için ve bu bağlamda “Gymnasium” düzeyinde eğitimi teşvik etmek ve başarılı öğrencilerimizin görünürlüklerini artırmak amacıyla,  Berlin Büyükelçiliğimizce 2008 yılında başlatılan “Başarılı Öğrencilerin Ödüllendirilmesi” uygulaması bu yıl da devam ettirilecektir.  

 

Bu çerçevede, her yıl olduğu gibi bu yıl da Almanya’daki Başkonsolosluklarımızın görev çevresindeki “Gymnasium”lardan en yüksek derece ile mezun olan Türk vatandaşı veya Türk kökenli gençlerimizin ödüllendirilmesi öngörülmektedir.

 

Bu çerçevede,  Başkonsolosluğumuz görev bölgesinden,   biri  erkek ve biri kız olmak üzere,  en başarılı 2 öğrenciye Büyükelçiliğimiz adına bu yıl akıllı cep telefonları verilmesi düşünülmüş olup,  2016 yılında “Gymnasium”dan yüksek derece ile mezun olan gençlerimizin belirlenebilmesi için Başkonsolosluğumuzun e-posta adresine (konsulat.muenster@mfa.gov.tr) aşağıda belirtilen format kullanılarak başvurulması rica olunur. 

Başvurular,  11 Ocak Çarşamba mesai bitimine kadar alınacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınamayacaktır.

 

Adı Soyadı:

Doğum Tarihi:

Mezun Olduğu Okul:

Not Ortalaması:

Şu Anda Okumakta Olduğu Okul/Üniversite:

E-posta Adresi:

Cep Telefonu:

Adres:

 

Saygıyla duyurulur.

T.C. Münster Başkonsolosluğu