Türkiye Cumhuriyeti

Münster Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Başkonsolosluğumuz Facebook Sayfası Hakkında Duyuru , 27.04.2016

Duyuru

Başkonsolosluğumuzun resmi facebook sayfası kanalıyla, Başkonsolosluğumuzca yürütülen faaliyetler ve vatandaşlarımızı ilgilendiren güncel konular hakkında sürekli bir bilgi akışı sağlamaya, ayrıca, vatandaşlarımızın bilgi taleplerine  süratli şekilde yanıt vermeye çalışmaktayız.

“Türkiye Cumhuriyeti Münster Başkonsolosluğu”  isimli facebook sayfamızda oluşan teknik bir sorun nedeniyle, yaklaşık 7 bin takipçisi bulunan anılan sayfaya erişim 3 Mart 2016 tarihinden sonra... mümkün olamamış, bu durum aynı isimle yeniden bir facebook hesabı açılmasını zorunlu kılmıştır.

Başkonsolosluğumuzun yeni resmi facebook sayfası yine   "Türkiye Cumhuriyeti Münster Başkonsolosluğu" ismiyle Nisan 2016 itibariyle hizmete konulmuştur.  Facebook adresimize aşağıdaki link üzerinden ulaşmak mümkündür:

https://www.facebook.com/munsterbk

Resmi Facebook sayfamız "fan page" olarak yürütülecektir. Böylelikle "arkadaş" olma seçeneği kaldırılacaktır. Bu çerçevede  ilgili vatandaşlarımızı sayfamızı "beğenerek" ve "takipçisi"   olarak izlemeye davet etmekteyiz.

Tüm vatandaşlarımıza ilgileri ve katkıları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Münster Başkonsolosluğu